Majitel módní značky Pánské obleky Bandi děkuje a naděluje před Vánocemi záchranářům, policistům, hasičům a dalším členům IZS slevu 50 %

Praha 31. října 2022 (PROTEXT) – Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce by majitel módní značky Bandi rád poděkoval členům složek IZS za jejich náročnou a rizikovou práci. Jedná se o záchranáře, policisty, hasiče, členy vězeňské služby, justiční stráže a další složky IZS. Jako formu poděkování zvolil majitel dárek, a to slevu 50 % na nákup značkového společenského a volnočasového oblečení BANDI.

Proč Bandi děkuje zaměstnancům složek IZS?

Záchranáři, policisté, strážníci, hasiči a členové dalších složek IZS za nás denně při výkonu své profese nasazují své zdraví a někdy bohužel i své životy. Mohlo by se zdát, že jejich práce je stejná jako jakákoli jiná. Ovšem není tomu tak. Nikdo z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se může zranit, nebo že se domů vůbec nemusí vrátit. Paradoxně jsou to právě záchranáři, policisté, hasiči a členové vězeňské a justiční stráže, kteří jsou mnohdy společností nedoceněni.

„Tento stav si dobře uvědomuji a chtěl bych policistům, strážníkům, hasičům, záchranářům a dalším členům složek IZS za jejich práci poděkovat a vyjádřit jim respekt. Právě v období před Vánoci bych jim rád věnoval dárek ve formě 50% slevy při výběru oblečení ve značkových prodejnách Bandi, aby mohli udělat radost sobě nebo svým blízkým,“ říká majitel značky Andrej Bandi Vámoš.

V současné době, kdy se prudce zvyšují ceny energií, potravin, spotřebního zboží a dalších položek je ekonomická situace v některých domácnostech nelehká. V tomto předvánočním období je sleva 50 % skvělou příležitostí pro zaměstnance záchranných složek výhodně obléknout sebe nebo své příbuzné, a přitom výrazně ušetřit.

Kdy jednotliví členové IZS využijí slevy?

Pro váš pohodlný a příjemný nákup je akce „Poděkování“ rozdělena do dvou měsíců:

● od 1. listopadu do 30. listopadu 2022

policisté, městští strážníci, vězeňská služba, justiční stráž;

● od 1. prosince do 31. prosince 2022

hasiči, záchranáři, zaměstnanci horské služby, celní správy a dalších záchranných složek.

Slevu využijí i ženy pracující v IZS, kterým se tímto naskytne výhodná příležitost k nákupu. Mohou přijít se svými blízkými přímo do značkové prodejny Bandi, kde vyberou oblečení nebo doplňky. Například kvalitní oblek pro manžela, syna nebo vánoční dárky pro své blízké.

Příklad slevy:

Původní cena pánského obleku: 12.999 Kč

Akční cena obleku se slevou 50 %: 6.499,50 Kč

Ušetříte: 6.499,50 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek s košilí a kravatou 15.997 Kč. S využitím této mimořádné slevy ušetříte polovinu ceny, tedy 7.998,50 Kč. Navíc můžete využít služeb odborné krejčové, která vám přímo v prodejně upraví vybraný oblek přesně na míru. A to se rozhodně vyplatí.

Poděkování členům IZS bude prezentováno na televizních obrazovkách a na internetu. Podívejte se na video: www.youtube.bandi.cz

Podrobné informace o podmínkách mimořádného poděkování si přečtěte na oficiálním webu značky www.bandi.com.

Kontakt:

Jakub Wojčík

marketingový manažer

e-mail: manazermarketing@bandi.cz