Majitel módní značky BANDI podporuje studenty při jejich vzdělání. Nyní dotací 6500 Kč na oblečení.

Praha 3. října 2022 (PROTEXT) – V současné době, kdy se zvyšují ceny energií, potravin, spotřebního zboží a dalších položek, je ekonomická situace v některých domácnostech nelehká. Především pro matky samoživitelky je tento stav velice složitý. I přesto všechno se každý rodič snaží zabezpečit pro svého potomka-studenta řádné oblečení, které potřebuje na různé události při studiu. Pro některé domácnosti může jejich koupě znamenat větší zátěž na rodinný rozpočet.

Majitel módní značky BANDI si je této situace vědom. Proto se rozhodl podpořit studenty slevou a dotací na oblek ve výši 6500 Kč. „Vzdělání je pro společnost nesmírně důležité. Pokud jej nebudeme podporovat, nedáváme příliš prostoru dalším generacím na dobrý a kvalitní život,“ říká Andrej Bandi Vámoš. „Rád bych touto cestou pomohl rodinám čelit současné ekonomické situaci. Pevně věřím, že jim to pomůže při pořizování oblečení, které potřebují jejich děti při svých studiích,“ upřesnil.

Jedinečná příležitost pro studenty

Pokud jste student a potřebujete si pořídit kvalitní pánský oblek, využijte slevu a dotaci BANDI v celkové výši 6500 Kč. Při koupi značkového pánského obleku BANDI Arcadio, z nové kolekce 2022, v hodnotě 13.999 Kč zaplatíte pouhých 7499 Kč a máte o studenta postaráno. Nejenže se v obleku bude cítit pohodlně, ale navíc i vypadat skvěle.

Toto je ojedinělá příležitost nejen pro studenty všech gymnázií, středních a vysokých škol, ale také pro studenty učňovských škol.

Každý student potřebuje oblečení, které využije například při maturitním večírku, maturitní zkoušce, v tanečních, či při zkouškách a promoci. Je důležité vědět, že správné oblečení vždy posílí sebevědomí studenta a jeho výsledky.

A jak získat na značkový pánský oblek BANDI Arcadio dotaci a slevu?

Podmínky získání dotace

Dotaci je možné čerpat pouze s vyplněnou a potvrzenou žádostí o dotaci, spolu se studentským průkazem. Pozor, dotace je omezená skladovou zásobou! Proto neváhejte a přijďte si pro značkový pánský oblek do vaší nejbližší prodejny BANDI. Odborní poradci v prodejnách vám pomohou s výběrem nejen velikosti obleku, ale také košile, kravaty, obuvi a doplňků. Aby studentovi padlo oblečení přímo na tělo, je k dispozici v každé značkové prodejně BANDI krejčová, která v případě potřeby provede nezbytné úpravy. Pro bližší informace o dotaci a podmínkách jejího čerpání navštivte stránky www.bandi.com.