Kurz Personalistika online vás připraví třeba na vaši zcela novou kariéru

Hledáte nové uplatnění? Zkuste jej najít v personalistice. Tato oblast má perspektivu, a pokud máte rádi práci s lidmi, případně jste korporátní typ, určitě vám sedne. I když personalistiku dnes mohou ti podnikavější nabízet i jako outsourcovanou službu. Proč ne! Rozhodně se však nejdříve musíte stát specialistou na tuto oblast.

Kvalitních kurzů je poskrovnu. Když už nějaký najdete, často je pro vás nedostupný lokalitou, délkou kurzu, časem jeho konání i finančně. Naštěstí doba se mění i v této oblasti. Taktéž kurz personalistiky dnes absolvujete online. A nejde o žádný krátkodobý minikurzík, ale o plnohodnotný vzdělávací kurz, díky kterému se stanete specialistou, a směle se budete moci vrhnout do práce ve zcela novém oboru. Kurz ale využijete i na doplnění svých znalostí, které vám jako nepersonalistovi chybí, popřípadě, které jste za dobu, co jste se personalistice nevěnovali, ztratili.

Online kurz personalistiky, který nemá konkurenci

Ideální kurz je takový, na který nemusíte nikam chodit. Z domova poctivě absolvujete veškeré lekce. Kurz Personalistika online, který pořádá Orange Academy, je naprostou špičkou ve své oblasti. Studium je připraveno jako roční studium. Celkem během něj absolvujete až 302 lekcí. Takto si snadno rozplánujete studium a zvolíte si tempo dle svých potřeb. Nezáleží na tom, zdali budete studovat ráno nebo večer, jestli každý den absolvujete jednu lekci, případně vždy jednou za čas celý blok. Váš rozvrh je jen na vás samotných. Celková délka kurzu je 37:58 hodiny. Najděte si tolik času a staňte se odborníkem na personalistiku. Díky kurzům Orange Academy změnilo už mnoho lidí směřování své kariéry. Teď si to vyzkoušejte i vy.

Seznamte se s garantkou kurzu

Kurz Orange Academy – Online kurz personalistiky vám pomůže získat veškeré dovednosti personalistu i se vědět zorientovat v zákoníku práce. 302 lekcí a pořadatel kurzu jsou potvrzením kvality tohoto programu. Jeho garantem je Romana Hubáčková, která pro Orange Academy lektoruje již od roku 2013.

Čekáte od kurzu něco víc? Ke kurzu v ceně 9000 Kč lze dokoupit zkoušku. Jde o zkoušku profesní kvalifikace Personalista/personalistka pod kódem 62-007-N. Zkouška je autorizována Ministerstvem práce a sociálních věcí.

302 lekcí, to už je skutečně rozsáhlý vzdělávací program

Obsah kurzu je rozdělen na několik klíčových kapitol. Nejdříve se vrhnete na pracovněprávní vztahy a vše kolem nich, Následně se podíváte na personální marketing a řízení lidských zdrojů. Naučíte se, co musí obsahovat veškeré písemné dokumenty, a zabrousíte i do informačních systémů, archivace a skartace. Proberete popis pracovního místa a osobní dopis. Velká část je věnována rozsáhlé problematice BOZP. Dovíte se též vše, co potřebuje personalista vědět o home office, vzdělávání a rozvoji zaměstnanců. Tím ale výčet vzdělávací bloků rozhodně nekončí.

Díky kurzu bude schopni dělat zajímavější, a taktéž kreativnější nábory zaměstnanců, ale i řídit výkonnost a motivaci. Podíváte se též na problematiku odměňování zaměstnanců. Takto bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Podstatné je, že řada výukových kapitol je podložena plejádou případových studií.

V online kurzu se nenaučíte vše pouze o personalistice českých zaměstnanců. Nechybí ani velká kapitola zaměřena na zaměstnávání cizinců.

I z online kurzu ovládnete programy vhodné na práci s účetnictvím, a především na správu personalistiky. Naučíte se pracovat s programem POHODA, MONEY S3 i PAMICA.

TIP: Pojďte se přihlásit do nejkomplexnějšího online kurzu se zaměřením na personalistiku. Stojí za ním firma s mnoha referencemi a úspěšný organizátor rekvalifikačních kurzů. Vyzkoušejte si na stránkách Orange Academy lekci z kurzu zdarma.