Huawei představuje soubor aktualizovaných portfoliových řešení pro digitální infrastrukturu

Barcelona (Španělsko) 2. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – V roce 2022 uvedla společnost Huawei na trh řadu portfoliových řešení pro datová centra, kampusy, digitální lokality a dálkové sítě (WAN). Cílem těchto nabídek bylo poskytnout vládním i firemním zákazníkům rychlejší a kvalitnější podporu při budování digitální infrastruktury a umožnit digitální transformaci průmyslu. Další modernizovaná portfoliová řešení představí globálním zákazníkům na veletrhu MWC 2023 Michael Ma, prezident oddělení pro řízení portfolia a řešení společnosti Huawei.

Portfoliová řešení se zaměřují na významné průmyslové scénáře, pro něž plánují a slaďují klíčové funkce napříč produkty. Tyto funkce jsou předem ověřeny a integrovány do řešení, která se věnují běžně rozšířeným problémům v různých odvětvích. Jak uvedl Michael Ma během řady jednání se zákazníky na vysoké úrovni v rámci veletrhu MWC 2023, od uvedení portfoliových řešení na trh v červenci 2022 se jejich hodnota po více než půlroční aplikaci na straně zákazníků a partnerů postupně projevuje v následujících třech aspektech:

Za prvé – umožňují zákazníkům rychlé zavádění služeb a tím i urychlení obchodního úspěchu. Na základě kumulace společných vlastností různých oborových scénářů s vysokou hodnotou vytvářejí portfoliová řešení typické konfigurace se zaměřením na tyto scénáře, čímž se snižuje pracovní zátěž při výběru produktů a návrhu řešení a zkracuje se doba zavádění služeb.

Za druhé – vytváření pokročilé technické architektury s potenciálem budoucího vývoje. Portfoliová řešení budují diferencovanou konkurenceschopnost založenou na špičkových produktech Huawei a efektivní spolupráci mezi produkty. Díky otevřené architektuře a moderním technologiím navíc zajišťují špičkový kontinuální vývoj digitální infrastruktury zákazníků do budoucna a zlepšují návratnost jejich investic.

Za třetí – snadné nasazení, provoz a údržba (O&M). Složitost IKT technologií přináší výzvy pro výstavbu, provoz a údržbu. Portfoliová řešení usnadňují nasazení na pracovišti prostřednictvím předběžné integrace a verifikace a poskytují různé nástroje a šablony pro efektivnější zavádění, provoz a údržbu.

V rámci veletrhu MWC 2023 představí společnost Huawei v zóně pro datová centra, na summitu o digitální transformaci a v jednáních na vysoké úrovni další portfoliová řešení, jako např. Portfoliové řešení pro fond výkonných zdrojů High-Performance Resource Pool Portfolio Solution, portfoliové řešení jednotné obnovy po havárii Unified Disaster Recovery Portfolio Solution nebo portfoliové řešení pro fond hyperkonvergovaných zdrojů Hyper-Converged Resource Pool Portfolio Solution. V rámci portfoliového řešení jednotné obnovy po havárii navíc společnost Huawei uvede na trh technologii vícestupňové ochrany proti ransomwaru Multilayer Ransomware Protection (MRP) založenou na spolupráci sítě a úložiště, která vzbudila rozsáhlou pozornost průmyslu a výrazně zvýší spolehlivost datových center. Jako další portfoliová řešení z produkce Huawei se představí také řešení konvergované produkční sítě (Converged Production Network), zjednodušené kancelářské sítě (Simplified Office Network) a inteligentních kancelářských konferenci (Intelligent Office Conference) pro sektor kampusů. Oficiálního uvedení na trh se tentokrát dočká také konvergovaná produkční síť Huawei vycházející z předních novinek IP+POL. Konvergovaná produkční síť se vyznačuje vysokou spolehlivostí, bezproblémovým roamingem a zařízeními v průmyslové kvalitě, splňuje síťové požadavky v řadě produkčních scénářů v kampusech a poskytuje efektivní nosné sítě pro digitální produkci podniků. V oblasti sítí WAN prezentuje společnost Huawei portfoliová řešení, jako jsou průmyslové sítě WAN, pevné sítě ISP a podnikové sítě WAN. Průmyslové sítě WAN využívají komplexní (end-to-end) řešení OSU se 100% fyzickou izolací, vysokou spolehlivostí a nízkou latencí. K přenosu služeb v jedné síti slouží slicing SRv6+FlexE, který dokáže splnit rozmanité požadavky na zabezpečení různých služeb.

V roce 2023 hodlá společnost Huawei průběžně optimalizovat svá portfoliová řešení na základě zákaznických scénářů. Souběžně se chystá posilovat také síť partnerů a vzájemnou spolupráci. Portfoliová řešení předem integruje pro podporu konkurenceschopnosti řešení, omezení sekundárních problémů a investic ve vývoji a vytváření vyšší hodnoty pro partnery. Na veletrhu MWC 2023 projevila předběžnou ochotu navázat spolupráci se společností Huawei v oblasti uplatnění portfoliových řešení při budování digitální infrastruktury řada zákazníků a partnerů.

KONTAKT: qiusixian1@huawei-partners.com

PROTEXT