Hisense představuje unikátní Mini-LED ULED televizor U8 na akci „Portals to Beyond“ v Jihoafrické republice

Johannesburg 24. září 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Hisense, globální výrobce spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, oslavila uvedení svého unikátního Mini-LED ULED televizoru U8 na trh sérií strhujících atrakcí pro děti v Jihoafrické republice.

Akce nazvaná „Portals to Beyond“ (Brány do jiných světů) využívá televizory U8 jako zrcadla, která zachycují a promítají okamžiky jedinečné krásy. Zážitkové akce nabízejí nevšední vizuální výpravy do světa ochrany životního prostředí, dobrodružství v přírodě a umělecké galerie, čímž dětem současně rozšiřují obzory a předvádějí působivý obraz televizoru U8.

Tento televizor, který slibuje přenést diváky „do světa úchvatných zážitků“ zachycuje a přenáší sport, umění i přírodu v jedinečné audiovizuální kvalitě. Použitá technologie Mini-LED PRO nabízí uživatelům obraz s jasem až 1500 nitů, který je výrazně jasnější a detailnější než kdykoli dříve. Televizor rovněž dokáže zachytit a zobrazit více než miliardu různých barevných odstínů díky funkci Quantum Dot Colour, která generuje světlo o neuvěřitelně přesných vlnových délkách.

Hnací silou inovací značky Hisense je přístup založený na uživatelských scénářích. Společnost však chce jít ještě dál a vedle technologického pokroku dbát také na životní prostředí. Při příležitosti uvedení nového televizoru na trh tak věnovala 10 000 stromů organizaci OneTreePlanted, která je vysadí tam, kde je jich nejvíce potřeba. S tímto závazkem vůči přírodě se setkáváme také na výstavě „Portals to Beyond“ a v celé obchodní činnosti společnosti Hisense.

Aby mohla svým zákazníkům nabídnout ekologické výrobky, trvá společnost Hisense na dodržování zásad pro úsporu energií a ochrany životního prostředí. Zaměřuje se také na zlepšování ekologické stopy svých továren, a to prostřednictvím zvyšování produkce solární energie v rámci svých provozů. Podle jejích odhadů by měl do konce roku 2023 dosáhnout celkový instalovaný výkon 60 MW a roční kapacita výroby elektřiny 53 milionů kWh. Podíl výroby solární energie v rámci celkové spotřeby elektřiny společnosti Hisense nyní činí více než 10 %.

Jste připraveni prožít neobyčejnou cestu se společností Hisense? Připojte se k nám ve dnech 22.-25. září na akci „Portals to Beyond“ v Mall of Africa.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2218557/1.jpg

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2218633/7eb3188d203290ff446885999b274df.jpg

KONTAKT: patrick.chen@bluecurrentgroup.com