Guizhou Satellite TV vydala video: Ekaterina Kaligaeva z Běloruska, vynikající studentka Univerzity Tsinghua a Pekingské univerzity, se vydala po dokončení školy na cestu do Liba, Kuej-čou

Kuej-jang (Čína) 13. prosince 2022 (PROTEXT) – Libo, které se nachází v Qiannan Buyei a Miao autonomní prefektuře, provincie Kuej-čou v Číně, leží v nejjižnější části provincie Kuej-čou, s dobrou ekologií a příjemným klimatem. Maolan se nachází v Libu, kde jsou husté původní lesy, překrývající se vrcholy a křižící se potoky. Jedinečná krasová krajina spojuje hory, řeky, vodopády, skály a lesy. Zdejší krasové lesy jsou dobře zachovalé a představují vzácný lesní zdroj, který je na stejné zeměpisné šířce světovým unikátem.

Seriál krátkých videí produkovaný Guizhou Satellite TV s názvem „Be My Guest“ zve cizince do Kuej-čou jako hosty v podobě reality show. Dokumentuje jejich zážitky v místní oblasti. Ekaterina Kaligaeva z Běloruska, hlavní postava v tomto videu, absolvovala letos Tsinghua Universitu a bude na Pekingské univerzitě studovat postgraduálně. V letních prázdninách dostala pozvánku od svého dobrého kamaráda Chenxi a Maolan byla její první zastávka na cestě po absolvování školy. V Maolanu, Kuej-čou, Ekaterina Kaligaeva a Chenxi sledovali Ran Jingcheng, výzkumníka lesnické vědy. Šli s ním pěšky přes pradávný les a viděli „obří pandu“ v rostlinném království, unisexuální magnólii a mnoho dalších vzácných rostlin; Také navštívili starověkou vesnici Yaogu, kde viděli, jak byla vyrobena komplikovaná a nádherná výšivka na koňský ohon; A zašli do starověké vesnice Shui, aby se dozvěděli o starobylých a tajemných znacích Shuishu; Nakonec se zúčastnili romantického koncertu na rýžovém poli.

„Libo je smaragdem darovaným přírodou,“ řekla Ekaterina Kaligaeva, která zde viděla všechny druhy zelených barev, zažila kulturu a nadšení lidí národnosti Shui. Doufá, že by sem mohla vzít svou rodinu na dovolenou.

Kontakt: YU Xiaoying

Tel: 0086851-85377412

E-mail: guizhou1gc@163.com

YouTube link: https://youtu.be/Ossn7Qfg2kA