Firma Milan Král a.s. letos slaví 30 let svého působení na trhu. Do oslav zahrne své zákazníky i zaměstnance a podpoří českobudějovický hokej

Praha / České Budějovice 29. srpna 2022 (PROTEXT) – Českobudějovická firma Milan Král a.s. prodávající vozy Mercedes-Benz letos slaví třicetileté výročí. S mottem „Vaše spokojenost udává náš směr. Už 30 let“ bilancuje uplynulé roky a zároveň hledí do budoucnosti.

Firma Milan Král a.s. patřící do skupiny Milan Král Group se již 30 let zabývá prodejem a servisem vozů Mercedes-Benz. Své podnikání začal Milan Král v roce 1992, kdy se zabýval distribucí solárií Ergoline. O rok později však získal licenci na prodej vozů Mercedes-Benz a stal se výhradním zástupcem pro jižní Čechy.

„Vždy jsem toužil věnovat se něčemu, co by souviselo s auty. Po Mercedesu jsem vždycky toužil, ale netroufl jsem si na něj ani pomyslet,“ vzpomíná na začátky Milan Král. Společně s pozdější manželkou Ivetou vybudovali rodinnou firmu, do níž dnes patří téměř dvě stovky zaměstnanců a tisíce spokojených zákazníků.

Poděkování patří všem partnerům, zákazníkům i zaměstnancům

Rok 2022 se tak ve firmě Milan Král a.s. nese v duchu oslav. Při příležitosti letošního výročí se manželé Královi rozhodli poděkovat svým partnerům a zákazníkům, ale také všem zaměstnancům. Setkají se s nimi během večera plného zábavy, dobrého jídla i překvapení a společně se poohlédnou za předcházejícími 30 lety společné cesty.

„Mnoha lidem kolem nás patří velký dík, protože jsme si vědomi, že bez jejich loajality a nasazení bychom svou původní vizi nikdy nemohli dotáhnout až do dnešní podoby,“ uvádí za firmu Iveta Králová.

V rámci výročí navýšili také podporu českobudějovického hokejového klubu

Kromě aut zasvětil českobudějovický podnikatel svůj život také hokeji a později golfu. Kdysi sám hrával za místní hokejový klub a už dlouhá léta přispívá k tomu, aby se v Českých Budějovicích mohl stále hrát hokej na vysoké úrovni. V letošním roce však jeho firma podporu hokeje v jihočeské metropoli ještě navýšila. „Vážím si toho, jaké má klub vedení. Jak se chovají k hráčům, fanouškům i sponzorům. Oceňuji jejich otevřenost a skvělou komunikaci a moc tomu celému fandím,“ přiznává Milan Král.

Firma se letos zároveň soustředí na podporu juniorského hokeje: „Věříme, že mladí sportovci jsou pro naše město zárukou kvalitního hokeje do budoucna, proto naši pomoc letos cílíme i na oblast juniorského týmu,“ uvádí za firmu manželka Milana Krále Iveta.

I nadále chtějí být pro své zaměstnance i zákazníky spolehlivým partnerem

Při příležitosti letošního výročí se manželé Královi neohlížejí pouze za uplynulými 30 lety, ale hledí také do dalších let: „Rozhodně chceme i do budoucna fungovat tak dobře, abychom byli pevným bodem pro naše zaměstnance i zákazníky. V celé naší skupině pracuje spousta skvělých lidí, kteří jsou ochotni na změnách a neustálém zlepšování se pracovat s námi. Jejich loajalita a nasazení nás dostaly tam, kde jsme dnes.“

Celý příběh firmy a více podrobností k letošnímu výročí najdete na webu www.30letmilankral.cz.

O firmě Milan Král Group

Skupina Milan Král Group se již 30 let zabývá prodejem a servisem vozů značek Mercedes, BMW, Opel a Ford. Kromě toho provozuje síť solárií Ergoline. V celé skupině pracuje v současné době více než 180 zaměstnanců. Každý rok firma prodá přes 1300 nových vozů a motorek a více než 700 ojetých vozů. O vozy svých zákazníků pečuje i na servise. V rámci CSR aktivit se věnuje podpoře sportu, především hokeje, či sociálních organizací, jako je Centrum Bazalka a Unie ROSKA.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.