E-shopy Ketris a Obluk spojují síly

Praha 21. února 2023 (PROTEXT) – Pokud se snad jen okrajově věnujete chovatelství nebo jezdectví, e-shopy Ketris a Obluk není třeba představovat. Co vám však možná uniklo je novinka – v roce 2022 se oba e-shopy spojily, aby svým zákazníkům přinesly ještě o kousek lepší služby.

Nadšení, láska a tradice

Právě tato tři slova e-shopy Ketris a Obluk spojují. Druhou brněnskou prodejnu s jezdeckými potřebami otevřel skvělý jezdec a trenér pan Obluk už před 24 lety Netrvalo to moc dlouho, než se zrodil také jeden z prvních jezdeckých e-shopů, který si okamžitě získal srdce zákazníků po celé České i Slovenské republice.

Osm let po svém založení se společnost Obluk začala jako jedna z prvních zaměřovat na specifický segment westernového jezdectví.

Dodavatele kvalitního westernového vybavení pan Obluk vybíral pečlivě po celém světě. V Evropě i Americe vyhledal neokoukané spolupracovníky a svým způsobem stál za rozšířením této disciplíny i u nás.

Spojení dlouholetých partnerů

A jak do toho všeho zapadá prodejce chovatelských potřeb, e-shop Ketris? Obě společnosti byly už v minulosti partnery. Ketris byl pro společnosti Obluk věrným a spolehlivým dodavatelem všech potřeb pro chov koní a vybavení stájí.

Noví majitelé Ketrisu, Ondřej Matějka a Bronislav Formánek vstoupili do společnosti s jasnou představou, jak ji v segmentu chovu koní ještě o kus posunout.

Nejenže otevřeli novou, zcela unikátní prodejnu a došlo k zásadnímu rozšíření portfolia produktů, ale Ketris v minulém roce také odkoupil e-shop Obluk, čímž dochází k dokonalému spojení toho nejlepšího pro jezdce i chovatele koní.

Spojení Obluku a Ketrisu přinese to nejlepší (nejen) westernovým jezdcům

Ať už se věnujete jezdectví nebo provozujete stáje, spojení těchto dvou špičkových společností vám přinese mnohem jednodušší možnost nakoupit veškeré potřebné vybavení s dokonalým servisem. Na e-shopu Obluk najdete to nejlepší vybavení (nejen) pro westernové jezdce a můžete se těšit na stále se rozrůstající sortiment, který vaši vášeň posune ještě o kus dál.