Dvojitá nadílka Dat naplno a novinky O2 beam a O2 tag

Praha 27. června 2024 (PROTEXT) – Operátor O2 představuje letní odměny pro své zákazníky

Operátor O2 přináší svým zákazníkům novinky, které budou moci využít nejen na dovolené – repráček O2 beam za 299 Kč nebo lokalizační čip O2 tag pro iOS za 249 Kč.Voucher na O2 tag i O2 beam za zvýhodněnou cenu najdou zákazníci v Moje O2 už od 27. června, aby si je stihli přibalit do kufru nebo využít třeba jako dárek za vysvědčení.Od 1. července si navíc mohou užívat zákazníci O2 dvojnásobek Dat naplno, tedy až 10 dnů. A to kdykoli si sami zvolí, bez ohledu na den v týdnu.Bezstarostně surfovat mohou vždy celých 24 hodin bez toho, aby by se museli ohlížet na datový limit nebo rychlost. Data naplno stačí jednoduše aktivovat v Moje O2.

Kdy jindy si užívat výhody již třetím rokem zákaznicky nejlépe hodnocené O2 5G sítě než v létě? Operátor O2 proto od 1. července do konce srpna rozdává zákazníkům dvojnásobný počet Dat naplno do jejich tarifů. Užívat si neomezené datování celých 24 hodin tak nebylo nikdy jednodušší.

Výhody Dat naplno

I toto léto se O2 rozhodlo zákazníkům zpříjemnit, a proto jim do tarifů od 1. července dává dvojnásobný počet Dat naplno, se kterými si mohou na celých 24 hodin užít neomezené datování na O2 5G síti. A to bez ohledu na den v týdnu.

„Ať se chystáte na dlouhé cesty, potřebujete vyhledávat dopravní spojení či ubytování, chcete sdílet zážitky a příběhy na sociálních sítích, dvojnásobný počet dnů plných neomezených 5G dat se bude hodit. Díky nim nebudete muset vyhledávat veřejné, a ne vždy bezpečné Wi-Fi sítě. S dvojnásobkem dat naplno si nemusíte lámat hlavu s limity a můžete vždy datovat na maximum,“ vysvětluje ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Silvia Cieslarová a doplňuje: „Nespornou výhodou Dat naplno je i svoboda a flexibilita využívat neomezená data právě v momentě, kdy je nejvíce potřebujete. Sami si vyberete den, který se vám nejvíce hodí, a je úplně jedno, jestli to bude víkend nebo všední den.“

Jak Data naplno aktivovat

Zákazník si může Data naplno aktivovat kdykoli, a to zdarma v aplikaci Moje O2. Bonusové dny pak najde v sekci Data naplno zobrazená jako dárek.

Zapnutí zvládne zákazník jednoduše na pár kliknutí. V momentě, kdy si aktivuje Data naplno, zastaví se mu na 24 hodin čerpání dat z jeho tarifu. Když spotřebuje všechna svá Data naplno, může si kdykoli za 49 korun přikoupit další neomezený den navíc.

Každý zákazník dostane dvojnásobek Dat naplno 1. července, a to nezávisle na zúčtovacím období. Na začátku každého dalšího zúčtovacího období až do konce srpna se zákazníkovi bude znovu obnovovat jejich dvojnásobek. Využít je může až do 31. srpna, a to i v rámci svých cest po zemích EU.

O2 beam a O2 tag

Tím ale léto plné výhod u O2 nekončí. Díky dvojité náloži Dat naplno si budou moci na maximum užívat zákazníci například i streamování hudby, a to s přenosným Bluetooth reproduktorem O2 beam.

Díky kompaktním rozměrům jde s sebou vzít kamkoli – do auta i na chalupu, stejně jako do kempu nebo na pláž. „Stylový reproduktor z dílny O2 vydrží hrát oblíbené písničky až 25 hodin a krásně se vejde do kabelky nebo i menšího batohu. Stává se z něj tak skvělý parťák na dovolenou nebo krátké výlety,” popisuje Tomáš Kohout, Head of Hardware management v O2.

O2 beam má Bluetooth a naladíte na něm i své oblíbené rádio. Muziku přehrajete také přes USB-A třeba z telefonu nebo notebooku. Repráčky se navíc dají jednoduše párovat a mohou tak přehrávat stejnou hudbu nebo rádio v jeden čas na dvou místech nebo ve dvou místnostech. K dostání bude pro zákazníky O2 za speciální letní cenu 299 Kč.

A nejen na dovolené využijete také třetího hrdinu letní nabídky – O2 tag.

Tento malý lokalizační čip se postará o to, že už nikdy nebudete muset složitě hledat klíče, pohlídáte si odbavené zavazadlo a snadno najdete třeba i auto na parkovišti. Je certifikovaný, plně kompatibilní s Apple Find My a lze ho snadno přidělat ke klíčům, zavazadlům, na kolo nebo dát dítěti na tábor. A v létě navíc pro zákazníky O2 za příjemnou cenu 249 Kč za jeden, nebo 499 Kč za balení se třemi kusy.

Ať už si zákazníci budou chtít užívat pohodu s O2 beamem nebo mít vše pod kontrolou díky O2 tagu, v obou případech jim stačí vyzvednout si v aplikaci Moje O2 slevový kód a ten pak uplatnit při nákupu v e-shopu nebo kterékoli O2 Prodejně. A aby to vše stihli ještě před prázdninami a vysvědčením, voucher v aplikaci Moje O2 najdou už od 27. června.

 

 

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.