Důvody, proč jít studovat marketing a tip na online živý kurz

Chcete-li se věnovat určitému oboru a bavilo by vás právě studium marketingu, pojďme se podívat co vám to přinese. Marketing je totiž jednou z nejdůležitějších funkcí pro fungování všech podniku. Doba se stále vyvíjí a posouvá, proto je třeba se stále co učit a v tom je studium marketingu to pravé. Je důležité si uvědomovat, jakým směrem se svět posouvá a umět na to adekvátně reagovat. V mnohém vám pomůže studium marketingu, které můžete absolvovat v jakékoliv etapě života, protože studovat se dá v každém věku.

Proč tedy vlastně studovat marketingu?

Je všeobecně známo, že studium marketingu připravuje studenty nejen na kariéru ve firmě jako zaměstnanec. Studenti marketingu jsou vybaveni tak, aby mohli působit jako všestranní a kriticky myslící lidé. Zároveň je studium marketingu učí, jak správně prezentovat a vyzvednout všechny pozitiva. Umí skvěle interpretovat data, která pak promítají do budoucí marketingové strategie. Marketing je velmi o kreativním myšlení a navrhování nových řešení, které zvýší zisky a vylepší jméno značky. Proto díky volbě studium marketingu máte možnost načerpat skvělé dovednosti a obohatit sami sebe. Stačí i jeden online živý kurz, který vás posune ve vaší kariéře zase o kus dál. My se právě podíváme na jeden takový kurz, kde může vaše studium marketingu ihned začít.

Digitální marketing je skvělý start pro vaše studium

Svět digitálu je pro velkou část podnikatelů stěžejní pro jejich podnikání. Většina podnikatelů totiž investuje hlavně do e-shopů, než platit nájem za kamenný obchod. Je spoustu dalších vychytávek, který svět digitálu skýtá a vy si můžete své dveře k nim otevřít. Pro vás totiž studium marketingu je zcela dostupné a my si právě představíme to naše vytvořené od Laba Czech.

Náš vytvořený online živý kurz, který vede zkušený lídr digitálního marketingu, by se vám jistě mohl zalíbit. Ing. Vít Zima je Ex-digital manager a několik let se věnoval digitálnímu marketingu ve společnosti ING Czech. Nyní působí ve stejném odvětví pro společnost Imperial Brands. A co se při studium marketingu na tomto kurze naučíte? Rádi vám tento online živý kurz plně představíme, abyste si i vy sami ověřili zdali vás studium marketingu zaujme.

Průběh celého online živého kurzu

Díky znalostem našeho zkušeného lektora si osvojíte komplexní přístup k digitálnímu marketingu a změníte tak své dosavadní podnikání k lepšímu. Budete mít možnost své marketingové dovednosti propojit s aktuálními digitálními trendy. Na začátku celého online živého kurzu se seznámíte s digitálním marketingem, jeho rolemi a jednotlivými disciplínami. Plus budete mít možnost zároveň vidět i vzájemné vazby mezi sebou a veškeré kreativní možnosti, které můžete využít. V prvním blogu celého online živého kurzu tak budete mít možnost se seznámit s fungováním digitálního ekosystému a s většími i menšími trendy digitálního marketingu.

Na co se během svých lekcí můžete těšit?

V případě, že vás tedy studium marketingu zaujalo a chcete se na tuto dráhu vydat, rádi bychom vám ukázali, co vše můžete získat při registraci na náš online živý kurz Digitálního marketingu. Během celých 12 lekcí budete dostávat materiály, které vám po skončení celého kurzu zůstávají a vy je tak i do budoucna můžete využívat, jak se vám zachce. Také si pro vás náš lektor připravil i jedny z nejlepších případových studií z oblasti digitálního marketingu, díky kterým vás studium marketingu bude více bavit a lépe pochopíte jak některé procesy fungují. Nemáte možnost být na všech lekcích či nestíháte v daný čas být přítomni s námi? To vůbec ničemu nevadí. Všechny naše lekce jsou v průběhu jejich trvání nahrávány a společně s vašimi materiály umístěny do složky, které je vám zcela přístupná. Proto nemusíte mít strach, že by vám něco uniklo při vašem studium marketingu. My se o vše postaráme a vy jen načerpávejte informace a užívejte si vaše lekce.

Zároveň před začátkem všech lekcí se můžete přes skupinu vytvořenou na Telegramu seznámit s ostatními účastníky, kteří s vámi budou na lekcích. Navážete tak při studium marketingu nové kontakty a možná i potenciální spolupráce. Vše je na vás a můžete využít vše, co vám nabízíme. Přes skupinu na Telegramu můžete zároveň pokládat otázky lektorovi, který je zde s vámi. Nezaručujeme, že odpoví ihned, proto si své dotazy spíše nechávejte na lekce, kde vám lektor věnuje svou plnou pozornost. Na konci každé lekce totiž budete mít možnost lektorovi pokládat otázky, které vás v průběhu napadnou a on vám rád vše zodpoví.

Pro koho je tento online živý kurz určen

Všechny naše online živé kurzy a studium marketingu jsou dostupné pro každého, kdo má chuť se rozvíjet ve svém životě dále. Jsou tu ale skupiny lidí, které by mělo studium marketingu zajímat nejvíce a my se je tedy řekneme. Především je tento kurz určen pro čerstvé absolventy vysokých škol z oblasti digitálního marketingu, backendovým a frontendovým vývojářům, data scientists a v neposlední řadě i webdesignerům. Ti všichni mohou své znalosti při studium marketingu více rozšířit a upevnit. Po znalejší juniory v oblasti digitálního marketingu se také najde místo. Přidaná hodnota online živého kurzu může pro ně spočívat v získání lepšího rozhledu v tomto směru. Dále bychom chtěli kurz doporučit i provozním manažerům, podnikatelům či majitelům startupů. Ti zde mají možnost získat komplexní přehled o digitálním marketingu a jeho klíčových vzájemných vazbách.

Zaujalo vás studium marketingu a chcete ihned začít?

Pokud vás studium marketingu zaujalo a chtěli byste začít, máte kdykoliv možnost se zaregistrovat. Ovšem je třeba si pohlídat daný termín, který je pro váš zvolený online živý kurz nabízen. V případě, že jej nestihnete, se nemusíte bát. Nabízíme řadu dalších kurzů z oblasti marketingu, které máte možnost si vyzkoušet. Po zaregistrování na naše kurzy a před samotným začátkem, než začne vaše studium marketingu, od nás obdržíte i krátký hovor. Tento hovor spočívá v potvrzení, zdali jste zvolili ten správný kurz pro vás. Naše sales oddělení vyhodnotí, jestli nebudete moc napřed či pozadu za ostatními a pak může vaše studium marketingu začít. V případě, že bude vyhodnoceno jinak, vás rádi odkážeme na jiné kurzy vytvořené tak, aby pro vás měli co největší přínos.