Dreame Technology oslaví den rodiny v jihozápadní Evropě rozdáváním dárků

Berlín 14. května 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Dreame, jejíž vizí je zlepšovat životy prostřednictvím technologií, zahajuje svou vlajkovou akci ke dni rodiny Family Day 2023, která oslavuje rodinného ducha a připravuje pro výherce v Německu, Francii, Španělsku a zemích Beneluxu řadu dárků.

Společnost Dreame Technology, založená v roce 2017, je přední inovativní značka spotřebitelských produktů, která se zaměřuje na chytré domácí spotřebiče s nejlepší světovou technologií motorů pro nejvyšší otáčky. A právě nyní, kdy je sezóna jarního úklidu v plném proudu, můžete vyhrát některý z nejprodávanějších chytrých úklidových produktů Dreame, včetně modelu L10s Ultra, který sklízí úspěchy na Amazonu.

V hlavní roli L10s Ultra

Zbrusu nový hands-free úklidový robot od společnosti Dreame vzbuzuje pozornost po celém světě – od jihozápadní Evropy až po Kanadu. Připomeňme, že model L10s Ultra nabízí:

– komfortní všestranný úklid se sacím výkonem 5300 Pa;

– funkci automatické detekce koberců pro pohyb po podlahách bez nutnosti ruční asistence, takže jej nemusíte zvedat pokaždé, když narazí na koberec;

– velkorysou 2,5litrovou nádrž na čistou vodu pro delší úklid;

– samočisticí funkce, která vás zbaví neustálých starostí s čištěním robota.

Zaujal vás? I to může být jeden z výrobků, který najdete ve své schránce jako dárek ke dni rodin 2023!

Jak se zapojit – Německo

1. Sledujte @dreame_dach na Instagramu.

2. Dejte „to se mi líbí“ příspěvku vyhlašujícímu tuto akci.

3. V komentáři označte 3 osoby.

4. Chcete-li zdvojnásobit své šance, vyplňte své údaje také na naší webové stránce.

Neváhejte, sdílejte příspěvky s hashtagem #DreameFamily a označte náš oficiální účet na Instagramu, ať se mohou do soutěže přidat i další rodiny.

Koneckonců, čím více lidem ulehčíme od břemene úklidu, tím více času budeme mít všichni na to, abychom si vychutnávali důležité momenty a trávili méně času drhnutím špíny z podlah a více v obývacím pokoji vzpomínáním na staré dobré časy.

Jak se zapojit – ostatní země jihozápadní Evropy

Navštivte oficiální instagramový účet pro danou zemi a hledejte oznamovací příspěvek s dalšími pokyny.

Francie

Španělsko

Itálie

Nizozemsko

Nenechte si to ujít – průběžně se vracejte a nezapomeňte šířit radost z pohodlného chodu domácnosti mezi svou rodinu a přátele! Chytrý úklid, díky kterému se přestanete trápit každodenním uklízením, potřebuje každý!

O společnosti Dreame

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí spotřebiče a její vizí je zlepšovat životy prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Další informace najdete na https://de.dreametech.com/.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2074856/img.jpg

KONTAKT: Aonan Li, aonanli@dreame.tech