Dobrodružství Bybit x TON: Giveaway TON a exkluzivní APR staking

Victoria (Seychely) 10. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Bybit, třetí nejnavštěvovanější kryptoměnová burza na světě, s potěšením oznamuje převratnou spolupráci s The Open Network (TON), která její komunitě nabízí jedinečnou příležitost získat a stakovat Toncoin (TON) s významnými zisky. Tato spolupráce, otevřená inkluzivně novým i stávajícím uživatelům burzy Bybit, bude probíhat od 8. listopadu 2023 do 7. prosince 2023.

Bybit daruje novým uživatelům 5,5 TON

Noví uživatelé, kteří se k Bybitu připojí v období konání akce, mohou získat až 5,5 TON. Pro účast v kampani si musí aktivovat svou peněženku Telegram, zaregistrovat si účet Bybit, vložit na Bybit alespoň 100 USD do sedmi dnů od registrace a odeslat údaje o své peněžence. Na jejich účet Bybit bude připsáno celkem 5 TON a dalších 0,5 TON bude zasláno do jejich peněženky Telegram. Nabídka je určená pro prvních 25.000 účastníků, kteří splní podmínky, a to podle pořadí přihlášení.

TON přímo do peněženky Telegram pro stávající uživatele

Bybit nezapomíná ani na svou věrnou komunitu. Do kampaně se mohou zapojit i stávající uživatelé, a to tak, že si na Telegramu povolí peněženku TON a zadají své údaje. Do jejich peněženky Telegram bude následně připsáno 0,5 TON. I tato nabídka je určená pro prvních 25.000 účastníků, kteří splní podmínky.

Bybit nabízí 20% APR na vklady TON

Kromě giveaway měny TON nabízí Bybit jedinečnou příležitost stakování TON s atraktivní 20% APR (Annual Percentage Rate, roční procentní sazba). Tento 7denní produkt s pevnou úrokovou sazbou je určen pro nové uživatele Bybitu, kteří uskuteční své první vklady po 6. listopadu 2023. Účastníci mohou stakovat od 50 TON do maximálně 4500 TON.

„Nesmírně nás těší, že máme možnost pustit se do tohoto společného dobrodružství s TON a přivést tak komunitu Telegramu na palubu CryptoArk,“ uvedl spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Bybit Ben Zhou. „Tato spolupráce stvrzuje náš závazek poskytovat novým i stávajícím uživatelům inovativní a obohacující zážitky.“

#Bybit / #TheCryptoArk

O společnosti Bybit

Kryptoměnová burza Bybit, založená v roce 2018, patří do nejlepší světové pětice a nabízí profesionální platformu pro kryptoinvestory a obchodníky s ultrarychlým párovacím systémem, nepřetržitým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Bybit je hrdým partnerem týmu Oracle Red Bull Racing, úřadujících šampionů mezi konstruktéry a jezdci Formule 1.

S dotazy médií se laskavě obracejte na adresu media@bybit.com Další informace najdete na stránce https://www.bybit.com Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím komunit a sociálních sítí Bybit:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/4384033/Logo.jpg

 

PROTEXT