Dobrá zpráva, nová káva – Eduscho

Praha 6. listopadu 2023 (PROTEXT) – Nová značka Eduscho rozšiřuje kávové portfolio společnosti Tchibo a chce zaujmout svojí osvědčenou kvalitou, hravostí a fér cenou. Eduscho je mezinárodní značka původem z Německa s téměř 100letou tradicí. Na český trh vstupuje s portfoliem šesti druhů káv – dvou zrnkových, dvou mletých a dvou instantních.

Nová káva Eduscho má na českém trhu ambici navázat na svůj úspěch z okolních trhů, ze slovenského a rakouského. Její chuťový profil je připraven tak, aby vyhovoval preferencím českého zákazníka, proto přináší vyvážené směsi zrn Robusta a Arabica, respektive pouze směsi zrn Robusta.

„Eduscho je s 99letou historií jednou z nejstarších značek v odvětví rychloobrátkového zboží. V roce 1924 otevřel mladý podnikatel Eduard Schopf pražírnu v brémském přístavu a kávu pojmenoval podle svého jména Eduscho. Značka je součástí kávové nabídky firmy Tchibo od roku 1997 a s jejím vstupem na český trh jsme od základu přepracovali její positioning, produktové portfolio, design obalů i komunikaci tak, aby lépe odpovídala vkusu moderních spotřebitelů a mohla oslovit i mladší cílovou skupinu,“ říká Michaela Pokorná, marketingová manažerka kávy Tchibo ČR/SR a dodává: „Eduscho je jednoduše dobrá káva za fér cenu, káva s osvědčenou kvalitou, která má zároveň bavit a přinášet radost do života. Značka se nestaví do role znalce, ale do role přítele tak, aby se v ní zákazník dobře vyznal a hned na obalu snadno našel svůj oblíbený chuťový profil i způsob přípravy.“

Porfolio značky Eduscho na českém trhu:

Zrnková káva

Espresso Intenso – Intensive: Kávová zrna jsou pražena dle italského vzoru do tmavší barvy pro intenzivní a výraznou chuť. Káva je ideální pro přípravu espressa nebo mléčných specialit jako cappuccino nebo latte macchiato.

       Doporučená MOC 1 kg je 449,90 Kč a 500 g 259,90 Kč.

Caffè Créma – Strong: Kávová zrna jsou středně pražena pro zintenzivnění aroma kávy typu caffè crema.

       Doporučená MOC 1 kg je 449,90 Kč a 500 g 259,90 Kč.

Mletá káva

Classic Coffee – Traditional: Aromatická kávová zrna intenzívní chuti vytvářejí charakteristický kávový zážitek. Káva je ideální pro všechny typy přípravy jako je zalívaná káva „turek“, filtrovaná káva, french press nebo káva připravená v mocca konvičce.

      Doporučená MOC 250 g je 99,90 Kč.

Classic Coffee – Strong: Káva pro všechny milovníky výrazné a extra silné chuti. Je ideální pro všechny typy přípravy jako je zalívaná káva „turek“, filtrovaná káva, french press nebo káva připravená v mocca konvičce.

      Doporučená MOC 250 g je 99,90 Kč.

Instantní káva

Instant Classic: Káva bohaté chuti a středně silné intenzity. Představuje vhodnou volbu pro dnešní zrychlenou dobu.

      Doporučená MOC 200 g je 189,90 Kč.

Instant Crema: Káva plné chuti a silnější intenzity s perfektní krémovou pěnou.

      Doporučená MOC 180 g je 189,90 Kč.

Více o společnosti, výrobcích a obchodní síti naleznete na stránkách:

www.tchibo.cz, www.tchibo.com/cz, eduscho.com/cz

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.