Dlouhodobé výhody přírodní kosmetiky

Většina žen používá na svou pleť v průměru deset různých kosmetických přípravků denně. Přesto často podceňují význam složek, které výrobky obsahují. Spousta žen si ani neuvědomuje, že právě kůže je největším orgánem lidského těla a z 60 % všeho, co si na ni nanesete, se vstřebá do těla, a proto je dopad dlouhodobý.

Ideální je přírodní kosmetika, která se vyznačuje hned několika přednostmi. Účinky jsou navíc dlouhodobého charakteru, což se o chemii rozhodně říct nedá.

Žádné vedlejší účinky

Pokožka je nejcitlivější orgán lidského těla a zároveň i nejdůležitějším. První krok ke zdraví pleti začíná tím, že ji chráníte před vnějšími vlivy a nepoškozujete ji vlastní nedbalostí. Poté bio kosmetika doplní jen to, co potřebujete.

Vzhledem k tomu, že se člověk vyvinul jako živočišný druh společně s přírodou, přírodní složky se snadno vstřebávají do pokožky, zatímco složky vyrobené z chemických látek tělo snadno nepřijímá. Pokožka potom reaguje negativně a objevují se na ní různé vyrážky, zarudnutí, akné a podráždění.

Zářivá pleť

Příroda je plná nesčetných darů pro lidstvo a produkty pro čištění pleti vyrobené ze složek pocházejících přímo z přírody pomáhají dosáhnout dokonalé pleti. Péče o pleť by neměla zahrnovat syntetické receptury, tedy žádné složité chemické látky a umělé vůně.

Přírodní produkty se vyrábějí z účinných přírodních složek, jako jsou aloe vera, hydrogenovaný ricinový olej (ricinový vosk), ricinový olej farmaceutické kvality, kokosový olej, kurkuma, santalové dřevo, růžová voda a podobně. Zmíněné složky nakonec zajistí, aby se neprojevovaly kožní potíže, a tak pleť bude zářivá a lesklá.

V neposlední řadě bio sérum na pleť zabraňuje předčasnému stárnutí a zlepšuje celkové zdraví pokožky. Podívejte se do nabídky internetového obchodu Biooo.cz.