Děti z celého světa vyzvaly Oprah Winfreyovou k účasti na výzvě „Pet Penny Challenge“ ve videu promítaném na Times Square

New York (USA) 13. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – 

Cílem nominace je odstartovat kampaně za reformu legislativy ohledně domácích zvířat

Děti na nahrávce zvou se psími a kočičími mazlíčky v náručí známou hvězdu: „Oprah, prosím, přidej se k nám“.

Video se představilo 11. listopadu na newyorském Times Square a obsažený vzkaz pro Oprah se již stal senzací. Děti si přejí, aby se pes Oprah Winfreyové připojil na exkluzivní sociální síť mazlíčků XOOX, která byla spuštěna 11. listopadu a funguje prostřednictvím výzev k vytváření krátkého obsahu.

Aplikace XOOX daruje za každého nového registrovaného uživatele jednu pency nadaci XOOX Foundation. Nadace pak tyto prostředky plánuje využít na celosvětové kampaně, podporující jednotné reformy legislativy týkající se domácích zvířat. Zakladatelka nadace XOOX Keith Kim vysvětluje: „Zákony se v jednotlivých zemích liší podle etnických, náboženských, politických či kulturních specifik, já ale věřím, že zákony na ochranu domácích zvířat dokážeme na celém světě sjednotit. Jejich ochrana je v mnoha světových legislativách stále slabá, a my chceme prostřednictvím kampaní přispět k zavedení lepších zákonů.“

Oprah Winfrey je známou milovnicí psů, která své mazlíčky miluje natolik, že jim dokonce odkázala nemalé dědictví. Jako globálně uznávaná moderátorka talk show se svým vlivem již tradičně zasazuje o práva žen a Afroameričanů. Fanoušci nyní s napětím čekají, zda na upřímné přání dětí zareaguje a její mazlíček se na síti XOOX objeví – a také, kterého slavného mazlíčka nominuje v této výzvě jako dalšího.

XOOX je aplikace provozovaná prostřednictvím účtů domácích mazlíčků, nikoli účtů lidí. XOOX poskytuje funkci služby, která analyzuje vzory kolem očních víček a očí domácích zvířat, aby zaregistrovala jejich biometrické ID detekcí obličeje a následně ověřila jejich identifikaci. Prostřednictvím sítě XOOX mohou zvířata sdílet své každodenní zážitky z vlastní perspektivy, interagovat se svými sledujícími a prostřednictvím účasti v různých výzvách se dokonce stát i influencery. Kromě hlavní sítě, založené na výzvách k vytváření krátkých forem obsahu, přináší XOOX řadu dalších specializovaných aplikací pro mazlíčky – od exkluzivní hudby pro zvířata přes diagnostické soupravy pro testování moči až po hry. Na základě aplikace pro soupravy na analýzu moči se připravuje také spuštění aplikace, která kombinuje analýzu DNA mazlíčků s typologií MBTI a je produktem spolupráce s Medical Cloud, globální společností pro genetické analýzy využívající technologii sekvenování nové generace (NGS).

Společnost: XOOX LAB,INC

Web: www.xoox.pet 

Kontaktní osoba: Kristen Kim

E-mail: Press@xoox.pet

 

Video – https://www.youtube.com/watch?v=EjumbyO2AYY

 

PROTEXT