Desítky let zkušeností na outdoorovém trhu

Značku Columbia není třeba fanouškům outdooru představovat. Společnost funguje nepřetržitě od roku 1938 a z výrobce klobouků se stala jedním z lídrů v turistickém průmyslu. V průběhu let stála v čele značky charismatická Gert Boyleová, která svým perfekcionismem infikovala stále více zaměstnanců. Proto jsou výrobky tohoto amerického výrobce mimořádně propracované a zajišťují nám pohodlí při horských aktivitách.

Oblečení na hory i do města, plná všestrannost

Společnost Columbia má v současné době velmi široké portfolio produktů. Mnoho modelů oblečení a obuvi se však hodí nejen do hor, ale i pro každodenní použití. Značka již léta vyvíjí řadu technologií, které jsou navrženy tak, aby nám zajistily tepelný komfort za všech podmínek. V kolekci výrobce tak najdeme hybridní bundy dámské s moderním syntetickým zateplením i dámské péřové kabáty s přírodní výplní.

Tento americký výrobce využívá moderní řešení a látky, a tím vychází vstříc vkusu mnoha uživatelů a uživatelek. Oblečení této značky je ideální pro všechny aktivity a díky svému módnímu charakteru je stejně často k vidění na stezkách jako v ulicích města. Columbia však nabízí také specializované běžecké a horolezecké kolekce, jako jsou Montrail a Titanium.

Nejmodernější technologie pro naše pohodlí

Americká značka má zkušenosti a zázemí pro vytváření vlastních technologicky vyspělých řešení. Zdaleka nejznámější je OutDry™. Tyto nepromokavé membrány se vyrábějí v mnoha verzích a používají se jak v oblečení, tak v dámských botách Columbia. Společnost si také nechala patentovat technologii, která umožňuje vytvářet speciální potisky na vnitřní straně bundy. Ty fungují jako obrazovka a odrážejí energii, kterou vytváříme. Díky tomu se uvnitř oděvu akumuluje teplo, které vám zajistí maximální pohodlí při aktivitách v chladném počasí.

Výrobky značky Columbia se vyznačují také mimořádně vysokou kvalitou zpracování. Právě ona z nich dělá základ outdoorového šatníku mnoha z nás. Pevné tkaniny a propracovaná konstrukce zajišťují, že námi zakoupené zboží vydrží mnoho sezón. Výrobky této značky jsou také šetrné k životnímu prostředí. Použití recyklovaných materiálů snižuje uhlíkovou stopu výrobního procesu, což zase pomáhá výrazně snížit dopad značky na životní prostředí. Máte tak jistotu, že Columbia boty dámské jsou vyrobeny s ohledem na planetu.

Kde najít špičkové produkty Columbia?

Nejlepší volbou jsou outdoorové obchody. Americký výrobce prodává mnoho svých nejmodernějších výrobků ve specializovaných obchodech, zatímco jeho lifestylové kolekce najdete téměř kdekoli. Pokud však hledáte maximální všestrannost a dostupnost špičkových produktů, je outdoorový obchod ideální volbou pro váš příští nákup.