Cestovní pojištění a dobročinnost v jednom: Jak to funguje s Podpořit.cz

Praha 3. července 2023 (PROTEXT) – Projekt Podpořit.cz, který je známý svým unikátním modelem spojení affiliate marketingu s dobročinností, představuje možnost, jak podpořit dobrou věc. Díky spolupráci s řadou poskytovatelů cestovního pojištění nyní mohou zákazníci jednoduše vybrat to pravé cestovní pojištění pro sebe a svou rodinu a přitom přispět na dobrou věc, aniž by za to zaplatili korunu navíc.

„Cestovní pojištění je nezbytnou součástí příprav na dovolenou, ať už plánujete relaxovat na pláži, objevovat nové kultury nebo si užít dobrodružství v přírodě,“ říká Kristýna Můčková, spoluzakladatelka projektu Podpořit.cz. „Náš cíl je ukázat, že je možné vybrat nejen vhodného poskytovatele cestovního pojištění pro sebe a své blízké, ale zároveň pomoci těm, kteří to potřebují. Díky našemu modelu zákazníci neplatí ani korunu navíc, a přesto se část z jejich nákupu přesměruje na podporu dobročinných projektů.“

Dobročinný projekt Podpořit.cz funguje na bázi affiliate marketingu. Tedy když uživatel přes Podpořit.cz uzavře cestovní pojištění u vybraného poskytovatele, poskytovatel pojištění pošle odměnu za přivedeného zákazníka, kterou projekt věnuje na dobrou věc. Uživatel tak nejen získá pojištění podle svých potřeb, ale zároveň přispěje na dobročinnost aniž by zaplatil cokoli navíc.

„Pomocí Podpořit.cz se nám podařilo za poslední roky přesměrovat více než 500.000 Kč na různé dobročinné projekty,“ dodává Kristýna. „To je důkaz, že naše práce má smysl a že naši uživatelé oceňují možnost podpořit dobrou věc bez jakýchkoliv dalších nákladů.“

Začněte plánovat svou dovolenou s Podpořit.cz a využijte možnosti podpořit dobrou věc.

Stačí si vybrat poskytovatele cestovního pojištění a my se postaráme o zbytek. Stejně tak jednoduše jako můžete vybrat cestovní pojištění, tak můžete vybrat ubytování přes Booking, letenky na Kiwi nebo celou dovolenou přes Invia.cz.

O Podpořit.cz

Podpořit.cz je dobročinný projekt, který spojuje online nákupy s podporou dobrých věcí. Díky modelu affiliate marketingu se zákazníkům nepřipočítávají žádné extra náklady a přesto se část z jejich nákupu přesměruje na podporu různých dobročinných projektů. Od svého vzniku již Podpořit.cz přesměroval více než 500.000 Kč na podporu dobrých věcí.

Kontakt pro média:

Kristýna Můčková

zástupkyně projektu Podpořit.cz

e-mail: kristyna@podporit.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.