Boomi získala ocenění pro nejlepší generální ředitele v oblasti rozmanitosti a nejlepší společnost pro kariérní růst a umístila se v první padesátce v kategorii největších společností

Chesterbrook 20. července 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – • David Meredith získal podruhé za sebou ocenění Nejlepší generální ředitelé pro rozmanitost; připojil se k dalším oceněným ředitelům společností Microsoft a Adobe za rok 2022

• Ocenění následují po transakci v hodnotě 4 miliard dolarů, jejímž cílem je nezávislost společnosti, a nedávných jmenováních vedoucích pracovníků v rámci globálního zaměření na nábor několika stovek nových členů týmu Boomi, aby podpořili rychlý růst počtu zákazníků společnosti

Společnost Boomi™, lídr v oblasti inteligentní konektivity a automatizace, dnes získala dvě ocenění od společnosti Comparably, přední platformy pro kulturu na pracovišti a reputaci firemních značek, v kategorii největších společností spolu s dalšími oceněnými v roce 2022, jako jsou Microsoft, Adobe, IBM, Uber a SADA. Boomi, která získala ocenění Nejlepší generální ředitelé pro rozmanitost a Nejlepší společnost pro kariérní růst – na základě anonymní zpětné vazby od svých více než 1 700 globálních zaměstnanců – se řadí mezi 50 největších společností za své závazky a úspěchy v oblasti rozmanitosti a kariérního růstu.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220719005282/en/

„Ve společnosti Comparably oceňujeme transparentnost na pracovišti,“ řekl Jason Nazar, spoluzakladatel a generální ředitel Comparably. „Tato ocenění umožňují zaměstnancům sdílet osobní postřehy o firemní kultuře, odměňují a vyzdvihují společnosti, jako je Boomi, které odvádějí skvělou práci a vedou své zaměstnance k úspěchu.“

Společnost Comparably vybrala vítěze na základě vyhodnocení více než 15 milionů anonymních hodnocení zaměstnanců v 70 000 největších společnostech. Zaměstnanci firmy Boomi ohodnotili příležitosti k profesnímu rozvoji, jako je smysluplný kariérní postup, mentoring a cenná zpětná vazba, jako vysoké, což vedlo k ocenění Boomi mezi nejlepšími společnostmi pro kariérní růst. Při udělování ocenění Nejlepší firmy pro rozmanitost společnost Comparably vyhodnotila hlasy pro Davida Mereditha od příslušníků menšin pracujících v Boomi. Ocenění 2022 pro Mereditha znamená, že toto významné uznání získává již druhý rok po sobě.

„Společnost Boomi, která je vedoucím výrobcem softwaru jako služby (SaaS) a která se vyznačuje vysokým růstem, se snaží vytvářet a udržovat prvotřídní zaměstnanecké prostředí,“ řekl Shawn Maurice, ředitel lidských zdrojů v Boomi. „Řídíme se naším mottem ‚najímat dobré lidi‚ a našimi jedinečnými základními hodnotami „Go Beyond, Play for Each Other, Create Awesome Things, Own It a Build Trust“. Úspěch společnosti Boomi je v konečném důsledku v rukou členů našeho týmu a my dáváme přednost vytváření a péči o prostředí, které podporuje jejich rozvoj a pohodu, a také je povzbuzujeme k odvaze a hledání inovativních, nových řešení problémů. Tato ocenění potvrzují slavnou firemní kulturu společnosti Boomi, která pokračuje v investicích do našich lidí.“

Společnost Boomi, průkopník a lídr v kategorii cloudových integračních platforem jako služby (iPaaS), nedávno překročila hranici 20 000 zákazníků, čímž vytvořila rekord v počtu klientů mezi dodavateli iPaaS. Společnost se může pochlubit rostoucí komunitou uživatelů čítající více než 100 000 členů, celosvětovou sítí více než 800 partnerů a jednou z největších sítí globálních systémových integrátorů (GSI) v oblasti iPaaS. Nízkokódová platforma Boomi pomáhá organizacím ve všech odvětvích propojovat datové aplikace, zefektivňovat pracovní postupy a poskytovat integrovanější služby zákazníkům.

Společnost Boomi se již osm let po sobě umisťuje jako lídr v magickém kvadrantu Gartner® pro platformu pro podnikovou integraci jako službu (EiPaaS).

Společnost nedávno získala ocenění Gold Globee® Award v kategorii Platform as a Service (PaaS) a získala řadu ocenění za to, že je vyhledávaným zaměstnavatelem, včetně nedávného zařazení na seznam Inc. Magazine mezi nejlepšími pracovišti.

Seznam volných pracovních míst v týmu Boomi najdete na stránce Kariéra na webových stránkách společnosti Boomi.

Další zdroje

podívejte se na Boomiverse Community

sledujte Boomi na Twitter, LinkedIn, Facebook, a YouTube

Zřeknutí se odpovědnosti společnosti Gartner:

Gartner, Magic Quadrant for Enterprise Integration Platform as a Service, Eric Thoo, Keith Guttridge, Bindi Bhullar, Shameen Pillai, Abhishek Singh, 29. září 2021.

Společnost Gartner neupřednostňuje žádného dodavatele, produkt nebo službu zobrazenou ve svých výzkumných publikacích a nedoporučuje uživatelům technologií, aby si vybírali pouze dodavatele s nejvyšším hodnocením nebo jiným označením. Výzkumné publikace společnosti Gartner se skládají z názorů výzkumné organizace Gartner a neměly by být považovány za prohlášení o faktech. Společnost Gartner se zříká veškerých záruk, ať už vyjádřených nebo předpokládaných, týkajících se tohoto výzkumu, včetně záruk prodejnosti nebo vhodnosti pro určitý účel. GARTNER a Magic Quadrant jsou registrované ochranné známky a servisní značky společnosti Gartner, Inc. a/nebo jejích přidružených společností v USA a na mezinárodní úrovni a jsou zde použity se svolením. Všechna práva vyhrazena. Poznámka: V letech 2014 až 2019 byl systém Boomi uznáván jako Dell Boomi.

O společnosti Boomi

Boomi díky své cloudové, jednotné, otevřené a inteligentní platformě okamžitě propojuje všechny se vším a odkudkoli. Integrační platformě jako službě (iPaaS) společnosti Boomi důvěřuje více než 20 000 zákazníků po celém světě pro její rychlost, snadné používání a nižší celkové náklady na vlastnictví. Vizí společnosti Boomi, která je průkopníkem v oblasti podpory inteligentního využívání dat, je umožnit zákazníkům a partnerům rychle a snadno objevovat, spravovat a orchestrovat data a zároveň propojovat aplikace, procesy a lidi pro dosažení lepších a rychlejších výsledků. Další informace naleznete na adrese http://www.boomi.com.

O společnosti Comparably

Comparably je přední platforma pro kulturu na pracovišti a reputaci firemní značky s více než 15 miliony anonymních hodnocení zaměstnanců 70 000 společností. S nejkomplexnějšími údaji o velkých a malých a středních organizacích v téměř 20 různých kategoriích pracovních míst – na základě pohlaví, etnické příslušnosti, věku, zkušeností, odvětví, lokality, vzdělání – je jednou z nejpoužívanějších platforem SaaS pro budování značky zaměstnavatele a důvěryhodnou stránkou třetí strany pro kulturu a odměňování na pracovišti. Další informace o studiích Comparably a výročních oceněních Best Places to Work Awards naleznete na stránkách Comparably News.

O ocenění Comparably

Ocenění Comparably Awards je každoroční seriál, který v průběhu roku vyzdvihuje nejlepší společnosti a generální ředitele v 16 různých kategoriích kultury na pracovišti. Od svého spuštění na konci roku 2017 jsou tato ocenění vždy založena výhradně na zpětné vazbě od současných zaměstnanců, kteří anonymně hodnotili své zaměstnavatele na webu Comparably.com během 12měsíčního období. Zaměstnanci mohou odpovídat na strukturované otázky (ve formátech ano/ne, pravda/nepravda, škála 1-10 a výběr z více možností) zahrnující 16 různých témat týkajících se pracoviště. Každá odpověď je pak ohodnocena číselným skóre a porovnána se společnostmi podobné velikosti. Konečný soubor dat vítězů je sestaven z více než 15 milionů hodnocení 70 000 společností.

Podívejte se na zdrojovou verzi businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220719005282/en/

Kontakty

Média:

Kristen Walker

Global Corporate Communications

kristenwalker@boomi.com

+1-415-613-8320

Zdroj: Boomi

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)